תמונה של משטח 78 שקי פלטס - כופתיות שבבי עץ דחוסים

משטח 78 שקי פלטס - כופתיות שבבי עץ דחוסים

חברתנו הנה היבואנית הבלעדית ! של חברת HS האוסטרית המייצרת את הפלט הטוב בעולם תחת 2 שמות מותג ואיכות שונים! Schweighofer Pellet hot material הטוב ביותר בתקן DIN PLUS וגם golden nuggets פחות איכותי בתקן EN PLUS בלבד! רמת חום נמוכה יותר . (היזהרו משרלטנים ! רכשו ממקור מוסמך ) הפלט שלHS השק הכתום ניחן באיכויות גבוהות ביותר ובתקנים המחמירים ביותר בעולם.DIN PLUS וכן EN PLUS האיכות הגבוהה מאפשרת לקמין הפלט לשרוף ביעילות מקסימלית את החומר ולאפשר למערכת להשאר נקיה זמן רב ללא תקלות מיותרות .יבואני הקמינים בארץ מדגישים את הצורך בשימוש בפלט איכותי ושוללים אחריות בשימוש בפלט לא ידוע וללא תקנים. התקן גם בא להגן עליכם הלקוחות מאחר והעץ ממנו מייצרים את הפלט יכול להיות עשוי משאריות פסולת עץ שיש בה כימיכאליים וחומרים מסוכנים שהוכנסו בכדי לייצב את הפלט או שלא במודע קיימים בעץ,לכן מומלץ להישמר פער המחיר אינו מצדיק שימוש .משטח מלא מכיל 78 שקים-כל שק במשקל של 15 ק"ג. **מחיר לא כולל הובלה** משטח מגיע עם כיסוי ניילון להגנה מגשם שמש

₪2574.00
₪2730.00
למעט משלוח

 

 • כופתיות עץ/פלט ( pellets) הינם שבבי עץ דחוס -דלק אורגני לתנור\קמין אוטומטים.
  חברתנו הינה הנציגה הבלעדית של  חברת HS או בקיצורHolzindustrie Schweighofer האוסטרית  הנחשבת למובילה בעולם בייצור כופתיות העץ/פלט (pellets) .ובריקטים להסקה(גלילי עץ דחוס ) בקמינים.
    דירוג איכות המוצר על פי התקנים הבינלאומיים המוצר נחשב לנקי והאיכותי "והירוק" ביותר בתחום האנרגיה(CO2 נטרלי)כמו כן  בהליך ייצור והאריזה – ובשימוש בקמין מה שמאפשר לחומר להישרף באופן כמעט מלא  שמותיר רק כ-0.5 % אפר !! (באריזה יש עד 0.5% אבק !)
  הניקיון מתבטא גם בפליטות לאוויר דרך הארובה –אין כמעט עשן (נראה לעין) כך שההפעלה באזור בנוי בצפיפות אינו גורם מטרד לשכנים. מעט הריח  הינו ארומטי  ונעים ביותר.(עשן יש רק בזמן ההדלקה ל כדקה )
  כמות האפר של הפלט שלנו מועטה מאפשרת ריקון המאפרה בתדירות נמוכה ביותר (פעם בשבועיים –עד חודש.. בהפעלה רציפה של הקמין)
  איכות ה/pellets פלטס של HS מפיקה את האנרגיה הגבוהה ביותר מעל 5000 ק"ק=5 KW ל1ק"ג  והמחיר זול יותר בהרבה מכל הדלקים-כולל העץ!.
  נתונים טכנים לגבי הפלט/PELLETS
סוג עץ עץ רך
סטנדרטים-תקני איכות Gem.QNORAM-M7135/DIN_PLUS/EN_PLUS A-1
יח אנרגיה (18.0MJ/KG ) 5.0 KVH-
מידה קוטר 6MM
% לחות מקסימלי 10% בפועל יש פחות
אבק –ופרורים באריזה עד 0.5% לפי din plus - התקן האירופאי מחייב עד מקס 1%
אפר –אפר בטמ-550 מע 0.7-0.5%
אריזות שקיות ניילון ירוק (ללא UV) 15 קג לשק בטון =66 יח שק
 

 
-הפלט/כופתיות העץ WOOD PELLETS /- הפכו בשנים האחרונות לאחד מהמוצרים הנמכרים ביותר בין כל חומרי האנרגיה  המתחדשת באירופה - גם בתחנות כוח וגם לשימוש רחב בדוודים בתעשייה וכמובן להסקה ביתית – בויילר(חימום מים ) ובעיקר  לקמינים חכמים.

גם בארץ החלו לייבא תנורי פלטסpellets  של מיטב היצרנים באירופה (בעולם) כמו MCZ האיטלקית .
. בחלק מהמערכות ניתן  לשלב גם חימום אוור וגם לחמם מים שמסוחררים דרך צנרת המחממת רדיאטורים או תת רצפתי.או העברת אוויר לחדרים מרוחקים –בצנרת.
לצורך יעילות והתפקוד המקסימאלי של מערכות המופעלות ב פלט/pellet  אנו חברת פיל
התחייבנו – (מול יבואני הקמינים) ולך הלקוח להביא את הפלטס הטוב ביותר-וזאת בכדי להימנע מתקלות מיותרות במערכות ההזנה ,השריפה(מבער) ופינוי העשן/גזים –ואפר..
השימוש בדלק נקי בדרגת התקן הכי מחמיר (האוסטרי) DIN­­_PLUS  לא רק מייעל את השימוש ותפוקות התנור אלא גם שומר על המערכות –ומונע תקלות-מיותרות במערכות הזנת החומר או פינוי האפר –כמו כן בניקיון הזכוכית ותא הבעירה .למראה יפה יותר של הלהבות .

שקיות הפלטס ארוזות בשקי ניילון ומשקלם 15 ק"ג. השקים ניתנים לרכישה בבודדים או במשטח של עד  78 שקים (כ1.2 טון).
את הפלטס pellets של HS ניתן לרכוש בחנויות הקמינים המובחרות –ביח' בודדות או בהזמנה של משטח שיסופק לך ע"י חברתנו בתאום ובנוחות לביתך.
 
"כופתיות רגילות" ממקורות לא ידועים עלולים להכיל גם חומרי דבק  רעילים
וכן רמת האפר למוצר רגיל הינו בסביבות ה6-7%  שהם פי 14 מהכופתיות של HS  !!
מה שישפיע  במעט על רמת המחיר  אך עלול  לפגוע במערכות האלקטרוניות –במערכת ההזנה ופינוי האפר .
להפעלת בויילרים  ניתן לעשות שימוש גם בכופתיות פחות איכותיות אך לא מומלץ מתחת לקטגוריית הEN  !.

יש לשמור על האריזות מוגנות מגשם וחשיפה ישירה לשמש (האריזת ניילון אינה מוגנת UV)

 

 


 
סרטון -סימולציה על  "מערכת ההיידרו " (חימום מים -לרדיאטורים -ותת ריצפתי) אך זה עובד?